czwartek, 20 grudnia 2012

"Konkurs Za dwa juro ..."

W związku z faktem iż popełniłem małą pomyłkę, ogłaszam "konkurs" na ... fotorelację z podróży "Za dwa juro ..." ;) Ogólnie chodzi o relację, fotorelację, pomysł na tanie podróżowanie oraz wszystko to co może łączyć się z niskobudżetowym spędzaniem czasu ;) Głównym kryterium oceny będzie atrakcyjność odbycia danej podróży w przeliczeniu na koszty. Mogą to być jednodniówki, tygodniówki ...

Co będzie nagrodą ?? Ano właśnie moja, wcześniej wspomniana pomyłka - Zwycięzca otrzyma bilet na przejazd komfortowym autokarem na trasie Lublin-Warszawa-Bratysława. Ale uwaga, niestety tylko w jedną stronę ;( Termin wyjazdu to 24 marzec 2013 r. Dokładniej ujmując, mam do darowania bilet na trasie Lublin-Warszawa oraz drugi bilet Warszawa-Bratysława.

Wasze prace chciałbym opublikować na naszych stronach więc wyrażenie na to zgody jest niezbędne !! "Konkurs" ma być zabawą więc wszystkich "legalistów" proszę o przymrużenie oka !! Regulaminu brak, są tylko wytyczne ;) Ogólnie chodzi o to aby nie zmarnowały się w/w bilety. Jeżeli nikt nie weźmie udziału w "konkursie", ale ktoś chciałby skorzystać z darmowego przejazdu - podaruję bilety.

Mam nadzieję, że zaistnieje jakiekolwiek zainteresowanie i temat nie zdechnie "śmiercią naturalną" ;)


Pozdrawiam

Grzegorz Czorapiński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz